Asena Sarıbatur

Bir dönem Bloomberg HT'de moda programı Stylist'in sunuculuğunu yapan  Asena Sarıbatur, Üniversitede İktisat eğitimi aldı. Ardından Sinema-TV alanında yüksek lisans yaptı. Bu eğitimin ve ardından edindiği tecrübelerin geliştirdiği görsel zevki, bu kez onu kendini bildi bileli içinde olmak istediği moda sektörüne yönlendirdi. Önce İstanbul Moda Akademisi ardından Milano’da Istituto Marangoni’de aldığı “fashion styling” eğitiminin ardından dergi stajıyla sektöre girdi.

Bugüne kadar birçok farklı moda dergisi için içerik üreten, yazı yazan; birçok farklı marka, reklam ve dizi için styling yapan; bir dönem “runthisway” adlı şirketi bünyesinde marka danışmanlığı veren Asena Sarıbatur, yaklaşık 3 yıldır Milliyet Gazetesi’nde moda yazıları yazıyor. Kıbrıs'ta yapılan "Miss Peace International" yarışmasında birinci oldu.

Son dönemde “influencer” olarak gerçek anlamda “etkileyici” dijital projeler gerçekleştirmeyi hedefleyen çalışmalar sürdürüyor ve aldığı Sinema-TV & Moda eğitimlerinin ona kattıklarını harmanlayarak TV için her detayıyla bilgi vermeyi hedefleyen bir moda programı hazırlıyor.”

Foto Galeri
İLGİLİ KİŞİLER
Kaan Sezyum kimdir?

Kaan Sezyum

Yazarlar
Erkay Yavuz kimdir?

Erkay Yavuz

Yazarlar
İlker Koçaş kimdir?

İlker Koçaş

Yazarlar
Koray Caner kimdir?

Koray Caner

Yazarlar
Tufan Gündüz kimdir?

Tufan Gündüz

Yazarlar
Emre Gümüş kimdir?

Emre Gümüş

Yazarlar
Serkan Reçber kimdir?

Serkan Reçber

Yazarlar
Emrah Serbes kimdir?

Emrah Serbes

Yazarlar
Ali Türkşen kimdir?

Ali Türkşen

Yazarlar
Ümit Kıvanç kimdir?

Ümit Kıvanç

Yazarlar
Levent Cantek kimdir?

Levent Cantek

Yazarlar
Asena Sarıbatur
Asena
Meslek Influencer, Model, Oyuncu, Sunucu, Yazar
Cinsiyet Kadın
Eğitim Yüksek Lisans Mezunu
Popülarite #8600 (8773 kişiden)