Can Sungur

 1986 Ankara doğumlu Can Sungur, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden  mezun olmuştur. Üniversite hayatına devam ederken 2 adet kitap çevirmiştir. Kitapların konuları ise inovasyon yaklaşımları ve internette iş kurmak üzerinedir.Tom Kelley’in 10 İnovasyon Şifresi adlı kitaptan etkilenerek iş hayatına atılmıştır.

Üniversiteden sonra  Leo Burnett şirketinde Strateji Planlayıcılığı yapmıştır. Leo Burnett İstanbul ofisinde çalıştığı dönemlerde küçük bir ekiple 4 sene boyunca tek aylık rol yapma oyunları buluşması Wizards of Istanbul‘u düzenlemiştir. 2010 yılından sonra birçok oyun hikayeleri ve rol yapma oyunları dallarında farklı kitlelere eğitimler vermiştir.

 Sonrasında  Promoqube‘da Dijital Strateji ve Müşteri İlişkileri Direktörlüğü yapmıştır. 2012 Mart ayında kendisinin de ortağı olduğu bir şirkette Dijital Pazarlama ve Strateji Danışmanlığı yapmaya başlamıştır ve hala daha da bu şirkette iş hayatına devam etmektedir.

Can Sungur, iş hayatının yanında Geekyapar! internet sitesini açmıştır. 2013’de YouTube kanalını kurmuştur. İlk videosunu 2015 yazında atmıştır. YouTube’daki videoları ile oyuncular arasında da tanınmaya başlamıştır. YouTube sonrasında Twitch’de de yerini almıştır.

 2019 Mart ayında Kalk Gel isimli bir oyun ve kültür etkinliğine imza atmıştır. Kendisinin lideri ve kurucusu olduğu etkinlik, 20 Temmuz 2019’da yapılmıştır. Can Sungur sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta, YouTube ve Twitch’de videolara ve yayınlara devam etmektedir.

İLGİLİ KİŞİLER
Burce Yağmur Karabal kimdir?

Burce Yağmur Karabal

Youtuberlar
Meryem Can kimdir?

Meryem Can

Youtuberlar
Büşra Ungan kimdir?

Büşra Ungan

Youtuberlar
Orkun Işıtmak kimdir?

Orkun Işıtmak

Youtuberlar
Yağmur Arat kimdir?

Yağmur Arat

Youtuberlar
Alper Rende kimdir?

Alper Rende

Youtuberlar
Ahmet Aksöz kimdir?

Ahmet Aksöz

Youtuberlar
Kaan Atıcı kimdir?

Kaan Atıcı

Youtuberlar
Görkem Karman kimdir?

Görkem Karman

Youtuberlar
Cassidy Valentine kimdir?

Cassidy Valentine

Youtuberlar
Beliz Şen kimdir?

Beliz Şen

Youtuberlar
Marzia Bisognin kimdir?

Marzia Bisognin

Youtuberlar
Can Sungur
Can
Doğum Tarihi (32 yaşında)
Ankara
Burç Yengeç
Meslek Youtuber
Cinsiyet Erkek
İlişki Durumu Evli (Ceren sungur ile)
Eğitim Lisans Mezunu
Üni. Yıldız Teknik Üniversitesi
Popülarite #8767 (8770 kişiden)