Crystal Harris

 1986 Arizona doğumlu yarı İngiliz yarı Amerikan güzel Crystal Harris.Crystal Harris üniversite yıllarında modellik yapmaya başlamış. 2010 yılında Organica Müzik ile yaptığı anlaşmanın ardından birkaç single yayınladı.2012 yılında, Avustralyalı tasarımcı Vanessa Bryce ile bir bikini koleksiyonu tasarımına da imza attı.

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner ile, 2008 yılında Playboy Malikanesi'nde gerçekleşen Cadılar Bayramı partisinde tanışmıştır.Hefner ve Harris'in bu ihtiraslı ilişkisi, yaşanan tersliklerin ardından da olsa 2012 tarihinde evlilikle noktalandı.Crystal Harris artık Playboy'un en önemli isimlerinden biri. Bir taraftan mankenlik yapmaya devam ediyor.

 Hugh Hefner 91 yaşında hayatını kaybetti. Hefner’ın kendisinden 60 yaş küçük olan eski eşi Crystal Harris’e  Hollywood’da bulunan ve değeri 7 milyon Dolar olan bir malikane aldı. 2013 yılında satın alınan ve 5 bin 9 yüz metrekare olan bu malikane haricinde ise, ikili, Hefner’ın ölümünden sonra 31 yaşındaki Crystal Harris’in hesabına geçecek 5 milyon Dolar’a dair bir anlaşma da yapmıştı.

 

Foto Galeri
İLGİLİ KİŞİLER
Azra Akın kimdir?

Azra Akın

Mankenler
Asuman Krause kimdir?

Asuman Krause

Mankenler
Yasemin Şefkatli kimdir?

Yasemin Şefkatli

Mankenler
Izabel Goulart kimdir?

Izabel Goulart

Mankenler
Ceyda Sabah kimdir?

Ceyda Sabah

Mankenler
Taylor Hill kimdir?

Taylor Hill

Mankenler
Alexis Ren kimdir?

Alexis Ren

Mankenler
Elif Çelik kimdir?

Elif Çelik

Mankenler
Crystal Harris
Crystal
Doğum Tarihi (32 yaşında)
ABD, Arizona, Havasu Gölü
Burç Boğa
Meslek DJ, Manken, Model, Şarkıcı
Cinsiyet Kadın
Ebeveynler Lee Lovitt, Ray Harris
Boy 1.68 cm
Kilo 56 kg
Göz rengi Yeşil
Eğitim Lisans Mezunu
Popülarite #4526 (7763 kişiden)