Dan Bilzerian

Dan Brandon Bilzerian, Amerikalı profesyonel poker oyuncusu, aktör ve internet sosyal medyasına konu olmuş şahıs. Dan Bilzerian, Paul Bilzerian ve Terri Steffen'in oğlu olarak, Florida'nın Tampa kentinde doğdu. Adam adında bir erkek kardeşi vardır. Deniz Kuvvetleri Ilan ve SEAL eğitimine katıldıktan sonra dört yıl boyunca askerlik yaptı. Florida Üniversitesi'nde kriminoloji bölümünden 4 yıl okuduktan sonra mezun olmadan ayrıldı. Ardından kardeşi Adam ile birlikte yönetmek üzere petrol ve eğlence dahil olmak üzere sanayi işi ve geniş bir yelpazede iş yapan bir şirket kurdu.

Bilzerian ilginç yaşam şekli ile 2013 yılından beri medyanın ilgisini çekmeyi başardı..Hatta yaşadığı bu lüks yaşam tarzı nedeniyle, 32 yaşından önce üç kez kalp krizi geçirdiği de söyleniyor.

2009 yılında Dünya Poker Serisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks hayatının birçok detayını fotoğraflarla instagram'da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzeryan'ın özel jeti, spor arabaları ve marka kıyafetleriyle çektiği fotoğraflar, görenlere parmak ısırtacak cinsten. Malvarlığının 100 milyon dolar'ı geçtiği tahmin edilmektedir.

2013 yılında Gerard Butler ve Morgan Freeman'ın başrollerde oynadığı "Olympus Has Fallen" adlı filmde oynadı.

2013 yılında başrollerinde Mark Wahlberg, Eric Bana gibi oyuncuların olduğu "Lone Survivor" filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para vermiştir.

2014 yılında Cameron Diaz ve Kate Upton'ın oynadığı "The Other Woman" filminde ve 2014 yılında vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington'ın oynadığı "The Equalizer" filminde Dan Bilzerian'da rol aldı.

Dan Bilzerian, aktörlük ve poker oyunculuğu yapmadan önceki işi fok eğitmenliğidir.Dan Bilzerian, aşırı kas yapıcı sporların yanı sıra , tüplü dalış , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgilenmektedir

 

İLGİLİ KİŞİLER
Mustafa Koç kimdir?

Mustafa Koç

İş Dünyası
Nazlı Deniz Kuruoğlu kimdir?

Nazlı Deniz Kuruoğlu

İş Dünyası
Esra Tekgöz Kızıltaş kimdir?

Esra Tekgöz Kızıltaş

İş Dünyası
Ali Raif Dinçkök kimdir?

Ali Raif Dinçkök

İş Dünyası
Muhtar Kent kimdir?

Muhtar Kent

İş Dünyası
Gürcan Yücel kimdir?

Gürcan Yücel

İş Dünyası
Efe Önbilgin kimdir?

Efe Önbilgin

İş Dünyası
Erhan Ölçüm kimdir?

Erhan Ölçüm

İş Dünyası
Burak Akbay kimdir?

Burak Akbay

İş Dünyası
Banu Zeytinoğlu kimdir?

Banu Zeytinoğlu

İş Dünyası
Volkan Aslan kimdir?

Volkan Aslan

İş Dünyası
Fatih Oflaz kimdir?

Fatih Oflaz

İş Dünyası
Dan Bilzerian
Dan
Gerçek Ad Dan Brandon Bilzerian
Doğum Tarihi (38 yaşında)
Amerika
Burç Yay
Meslek İş Adamı, Oyuncu
Cinsiyet Erkek
Ebeveynler Terri Steffen, Paul Bilzerian
Kardeşler Adam Bilzerian
İlişki Durumu Bekar
Boy 1.75 cm
Kilo 78 kg
Göz rengi Kahverengi
Popülarite #6291 (7092 kişiden)