Dan Bilzerian

Dan Brandon Bilzerian, Amerikalı profesyonel poker oyuncusu, aktör ve internet sosyal medyasına konu olmuş şahıs. Dan Bilzerian, Paul Bilzerian ve Terri Steffen'in oğlu olarak, Florida'nın Tampa kentinde doğdu. Adam adında bir erkek kardeşi vardır. Deniz Kuvvetleri Ilan ve SEAL eğitimine katıldıktan sonra dört yıl boyunca askerlik yaptı. Florida Üniversitesi'nde kriminoloji bölümünden 4 yıl okuduktan sonra mezun olmadan ayrıldı. Ardından kardeşi Adam ile birlikte yönetmek üzere petrol ve eğlence dahil olmak üzere sanayi işi ve geniş bir yelpazede iş yapan bir şirket kurdu.

Bilzerian ilginç yaşam şekli ile 2013 yılından beri medyanın ilgisini çekmeyi başardı..Hatta yaşadığı bu lüks yaşam tarzı nedeniyle, 32 yaşından önce üç kez kalp krizi geçirdiği de söyleniyor.

2009 yılında Dünya Poker Serisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks hayatının birçok detayını fotoğraflarla instagram'da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzeryan'ın özel jeti, spor arabaları ve marka kıyafetleriyle çektiği fotoğraflar, görenlere parmak ısırtacak cinsten. Malvarlığının 100 milyon dolar'ı geçtiği tahmin edilmektedir.

2013 yılında Gerard Butler ve Morgan Freeman'ın başrollerde oynadığı "Olympus Has Fallen" adlı filmde oynadı.

2013 yılında başrollerinde Mark Wahlberg, Eric Bana gibi oyuncuların olduğu "Lone Survivor" filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para vermiştir.

2014 yılında Cameron Diaz ve Kate Upton'ın oynadığı "The Other Woman" filminde ve 2014 yılında vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington'ın oynadığı "The Equalizer" filminde Dan Bilzerian'da rol aldı.

Dan Bilzerian, aktörlük ve poker oyunculuğu yapmadan önceki işi fok eğitmenliğidir.Dan Bilzerian, aşırı kas yapıcı sporların yanı sıra , tüplü dalış , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgilenmektedir

 

İLGİLİ KİŞİLER
Gürcan Yücel kimdir?

Gürcan Yücel

İş Dünyası
Esra Oflaz Güvenkaya kimdir?

Esra Oflaz Güvenkaya

İş Dünyası
Burak Akbay kimdir?

Burak Akbay

İş Dünyası
Ali Dürüst kimdir?

Ali Dürüst

İş Dünyası
Nedim Keçeli kimdir?

Nedim Keçeli

İş Dünyası
Mehmet Dinçerler kimdir?

Mehmet Dinçerler

İş Dünyası
Osman Gökçek kimdir?

Osman Gökçek

İş Dünyası
Fidan Aslan Eroğlu kimdir?

Fidan Aslan Eroğlu

İş Dünyası
Donald Trump Jr. kimdir?

Donald Trump Jr.

İş Dünyası
Natasha Sen kimdir?

Natasha Sen

İş Dünyası
Serdar Aksoy kimdir?

Serdar Aksoy

İş Dünyası
Hasan Kalyoncu kimdir?

Hasan Kalyoncu

İş Dünyası
Dan Bilzerian
Dan
Gerçek Ad Dan Brandon Bilzerian
Doğum Tarihi (38 yaşında)
Amerika
Burç Yay
Meslek İş Adamı, Oyuncu
Cinsiyet Erkek
Ebeveynler Terri Steffen, Paul Bilzerian
Kardeşler Adam Bilzerian
İlişki Durumu Bekar
Boy 1.75 cm
Kilo 78 kg
Göz rengi Kahverengi
Popülarite #6171 (7763 kişiden)