Duygu Atıl

1997 yılında   İzmir’de dünyaya gelen Duygu Atıl,  namı diğer Lylo Duygu Atıl, Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde eğitim almıştır.

Neden Lylo diye sorulduğunda, nickname’i Live Your Life Online’ın kısaltılmış hali olarak kullanmaya karar verdiğini belirtmiştir.

2017 yılında CS:GO oynamaya başlamış, o dönemler laptop ile oyunları oynamış, ilerleyen dönemde FPS sorunları yaşayınca bilgisayar almaya karar vermiş ve yayın açmıştır. Genellikle öğlen vakti 3 gibi uyuyup gece yarısı uyandığını ve gece yayın açarak oyun oynayıp, sabah ta okula gittiğini dile getirmiştir.

Dışarıda vakit geçirmekten hoşlanmayan Duygu Atıl, arkadaşları ile birlikte oyun oynamaktan, hafta sonu ise ailesi ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanmaktadır.Twitch yayınlarına başladıktan hemen kısa bir süre sonra yeni arkadaşlıkların yanı sıra ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Twitch öncesinde de sık sık kafa dağıtmak için  aktif olarak offstream oyununa da devam etmektedir.

Yayıncılığı meslek olarak görmediğini kendisi için hobi olduğunu belirten Lylo Duygu Atıl,  ileride bir meslek sahibi olmasada yayıncılık yapmayacağını belirtmiştir. 2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 230 bin dir. Twithc hesabında ise 173 bin civarındadır.

Foto Galeri
İLGİLİ KİŞİLER
Mahsun Karaca kimdir?

Mahsun Karaca

Fenomenler
Taha Özer kimdir?

Taha Özer

Fenomenler
Yanet Garcia kimdir?

Yanet Garcia

Fenomenler
Burak Altındağ kimdir?

Burak Altındağ

Fenomenler
Merve Taşkın kimdir?

Merve Taşkın

Fenomenler
Anna Knyazeva kimdir?

Anna Knyazeva

Fenomenler
Sondos Al Kattan kimdir?

Sondos Al Kattan

Fenomenler
Czn  Burak kimdir?

Czn Burak

Fenomenler
Prenses Elif kimdir?

Prenses Elif

Fenomenler
Eda Burcu Senel kimdir?

Eda Burcu Senel

Fenomenler
Tuncay Bükenler kimdir?

Tuncay Bükenler

Fenomenler
Amir Zakaria kimdir?

Amir Zakaria

Fenomenler
Duygu Atıl
Duygu
Doğum Tarihi (21 yaşında)
İzmir
Burç Terazi
Meslek Fenomen
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Bekar
Eğitim Lisans Mezunu
Üni. Ege Üniversitesi
Popülarite #7328 (7416 kişiden)