Lucinda Scala Quinn

Lucinda’nın mutfak tutkusu, çocukluğunun geçtiği evde mutfakta ve sofra başında başlamış. Bu tutku onu daha sonraları şeflik, mutfak sanatları öğretmenliği, ikram hizmetleri, yazarlık, yiyecek editörlüğü ve televizyon sunuculuğu alanlarında yapılan bir kariyere götürmüş. Lucinda pişirdiğimiz yemeklerle ailemize ve eşimize dostumuza sadece yiyecek değil, güvenlik hissi ve aşk da sunduğumuza gönülden inanıyor. 

Martha Stewart Living Omnimedia’da İdari Yazı İşleri Direktörlüğü’nün yanı sıra, Lucinda bir de günlük yemek programı sunuyor. Lucinda altı sezon boyunca PBS’de EveryDay Food (Her Gün Yemek veya Gündelik Yemek) programında sunuculuk yaptı ve NBC’nin Today Show, CBS’in Early Show ve The Martha Stewart Show programlarında izleyiciyle buluştu. Lucinda’nın tüm kitaplarında ve tüm projelerinde onun pişirmekten büyük zevk aldığı, telaşsız hazırlanabilen ama inanılmaz lezzetlere sahip yemekleri ele alınıyor.

Lucinda profesyonel olarak bir genç olarak yemek yapmaya başladı ve şef, aşçı, yemek pişirme ve yemek yazarı olarak çalıştı. New York'ta kocası ve üç çocuğuyla birlikte yaşıyor.

İLGİLİ KİŞİLER
Lucinda Scala Quinn
Lucinda
Meslek Aşçı, Sunucu, Şef, Yazar
Cinsiyet Kadın
Çocuklar Calder Quinn, Miles Quinn, Luca Quinn
İlişki Durumu Evli
Popülarite #8071 (9168 kişiden)