Ozan Doğulu

Ozan Doğulu 1972, İstanbul doğumlu Türk DJ ve aranjör. Şarkıcı Kenan Doğulu’nun ağabeyi ve besteci merhum Yurdaer Doğulu’nun oğludur. Annesi ise Serpil Doğulu’dur. Canan Doğulu adında moda ve tasarım ile ilgilenen bir kız kardeşi vardır. Aslen Gaziantep’lidir. Uzun bir süre Sezen Aksu’nun orkestra şefliğini yapmıştır. Ozan Doğulu piyanoyla çocukken tanışmıştır ve Zeki Müren dahil olmak üzere birçok sanatçının arkasında çalmıştır. Gününün birçok vaktini piyano çalmaya adamış ve konservatuvarı birincilikle bitirmiştir.

2003 yılında Bursa’da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Doğulu ile  2007 tarihinde evlenmiştir.Bu evliliğinden Alya, Lila ve Elya isimlerinde üç çocuğu vardır. 2007 yılında evlenen Müzisyen Ozan Doğulu üç çocuğunun annesi Ece Doğulu ile  2018 yılında boşandı. 2010 tarihinde DMC’den 130 Bpm isimli ilk albümünü çıkarmış ve bu albümde sanatçıya Sezen Aksu, Tarkan, Kenan Doğulu, Sıla, Ferhat Göçer, Ajda Pekkan, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali ve Agusev Brass Band eşlik etmiştir. Albümün ilk video klibi sözlerinin Sıla’ya ve müziğinin Ozan Doğulu’ya ait olduğu “Alain Delon” isimli şarkıya çekilmiş ve Haziran ayında gösterime girmiştir. İkinci klip ise Ziynet Sali’nin seslendirdiği “Sen Mutlu Ol” şarkısına çekilmiştir.

Üç ay önce 11 yıllık eşi Ece Doğulu’dan boşanan müzisyen Ozan Doğulu, kendisinden 17 yaş küçük şarkıcı Hera Aslan'la  birlikte adı geçiyor.

İLGİLİ KİŞİLER
Emre Sertkaya kimdir?

Emre Sertkaya

Şarkıcılar
Justin Timberlake kimdir?

Justin Timberlake

Şarkıcılar
Ahmet Özhan kimdir?

Ahmet Özhan

Şarkıcılar
Ankaralı Namık kimdir?

Ankaralı Namık

Şarkıcılar
Yonca Evcimik kimdir?

Yonca Evcimik

Şarkıcılar
Berna Tan kimdir?

Berna Tan

Şarkıcılar
Çılgın Sedat kimdir?

Çılgın Sedat

Şarkıcılar
Niran Ünsal kimdir?

Niran Ünsal

Şarkıcılar
Barış Yurtçu kimdir?

Barış Yurtçu

Şarkıcılar
Norm Ender kimdir?

Norm Ender

Şarkıcılar
Enrique Iglesias kimdir?

Enrique Iglesias

Şarkıcılar
Fuat Güner kimdir?

Fuat Güner

Şarkıcılar
Ozan Doğulu
Ozan
Doğum Tarihi (47 yaşında)
İstanbul
Meslek Aranjör, DJ
Cinsiyet Erkek
Ebeveynler Serpil Doğulu, Yurdaer Doğulu
İlişki Durumu Boşanmış (Ece Doğulu ile)
Boy 1.70 cm
Kilo 68 kg
Göz rengi Yeşil
Popülarite #4020 (8139 kişiden)