Ozan Doğulu

Ozan Doğulu 1972, İstanbul doğumlu Türk DJ ve aranjör. Şarkıcı Kenan Doğulu’nun ağabeyi ve besteci merhum Yurdaer Doğulu’nun oğludur. Annesi ise Serpil Doğulu’dur. Canan Doğulu adında moda ve tasarım ile ilgilenen bir kız kardeşi vardır. Aslen Gaziantep’lidir. Uzun bir süre Sezen Aksu’nun orkestra şefliğini yapmıştır. Ozan Doğulu piyanoyla çocukken tanışmıştır ve Zeki Müren dahil olmak üzere birçok sanatçının arkasında çalmıştır. Gününün birçok vaktini piyano çalmaya adamış ve konservatuvarı birincilikle bitirmiştir.

2003 yılında Bursa’da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Doğulu ile  2007 tarihinde evlenmiştir.Bu evliliğinden Alya, Lila ve Elya isimlerinde üç çocuğu vardır. 2007 yılında evlenen Müzisyen Ozan Doğulu üç çocuğunun annesi Ece Doğulu ile  2018 yılında boşandı. 2010 tarihinde DMC’den 130 Bpm isimli ilk albümünü çıkarmış ve bu albümde sanatçıya Sezen Aksu, Tarkan, Kenan Doğulu, Sıla, Ferhat Göçer, Ajda Pekkan, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali ve Agusev Brass Band eşlik etmiştir. Albümün ilk video klibi sözlerinin Sıla’ya ve müziğinin Ozan Doğulu’ya ait olduğu “Alain Delon” isimli şarkıya çekilmiş ve Haziran ayında gösterime girmiştir. İkinci klip ise Ziynet Sali’nin seslendirdiği “Sen Mutlu Ol” şarkısına çekilmiştir.

Üç ay önce 11 yıllık eşi Ece Doğulu’dan boşanan müzisyen Ozan Doğulu, kendisinden 17 yaş küçük şarkıcı Hera Aslan'la  birlikte adı geçiyor.

İLGİLİ KİŞİLER
Emir Can İğrek kimdir?

Emir Can İğrek

Şarkıcılar
Sinan Özen kimdir?

Sinan Özen

Şarkıcılar
Işın Karaca kimdir?

Işın Karaca

Şarkıcılar
Fuat Güner kimdir?

Fuat Güner

Şarkıcılar
Ayşe Özyılmazel kimdir?

Ayşe Özyılmazel

Şarkıcılar
Gülden Mutlu kimdir?

Gülden Mutlu

Şarkıcılar
Can Yüce kimdir?

Can Yüce

Şarkıcılar
Ahmet Aslan kimdir?

Ahmet Aslan

Şarkıcılar
Ufuk Beydemir kimdir?

Ufuk Beydemir

Şarkıcılar
Deniz Sujana kimdir?

Deniz Sujana

Şarkıcılar
Aslı Zen kimdir?

Aslı Zen

Şarkıcılar
Çelik kimdir?

Çelik

Şarkıcılar
Ozan Doğulu
Ozan
Doğum Tarihi (47 yaşında)
İstanbul
Meslek Aranjör, DJ
Cinsiyet Erkek
Ebeveynler Serpil Doğulu, Yurdaer Doğulu
İlişki Durumu Boşanmış (Ece Doğulu ile)
Boy 1.70 cm
Kilo 68 kg
Göz rengi Yeşil
Popülarite #5049 (7416 kişiden)