Poppy

Gizem dolu hareketleriyle Youtube üzerinden yayınladığı garip  videolarıyla dikkat çeken 1995 yılında ABD, Teennessee doğumlu olan Poppy aynı zamanda bir müzisyen. Müzisyen olmasının yanı sıra bir söz yazarı ve besteci de olan Poppy'nin bütün geliri ve hatta hayatı YouTube üzerinde... Çektiği kısa videolarla dikkat çekerken diğer yandan kurduğu YouTube kanalına her gün yüzlerce kişi katılıyor. 

Babasıda müzisyen olan Poppy çocuk yaşta babasının grubunu dinlerken müziğe heves sardı. Babasının çalmış olduğu parçalar kendisine ilham kaynağı olarak söz yazarlığına başladı. Çocukluk yıllarında 11 yıl dans eğitimi aldı.

2015 yılında Isnad Records ile bir albüm anlaşması imzaladı. Aynı yılın 24 Temmuz tarihnde “Lowlive” isimli single parçası yayınlandı. Poppy, 6 Ekim 2011 yılında Youtube’de ilk kanalını oluşturdu. Kasım 2014 yılında ilk videosunu çekerek Youtuber’lik macerasına atıldığında dünyaca tanınacak bir isim olacağını tahmin etmiyordu.

Poppy’I bu kadar gündemde tutan başka bir iddia ise yayınlamış olduğu videolarda subliminal mesajlar içerdiğinden bahsedilmesi oldu.Siyonizm Pramiti, Şeytan Pozu gibi buna benzer bir çok olgu videolarında yer alıyor.   Poppy videolarında sade beyaz bir fon kullanması ve özellikle “I’am Poppy” videosu bilinç altına hitap ettiği iddia ediliyor.

Sonuç olarak Poppy, İlluminati bağlantısı olan bir kanal mı bilemiyoruz ama Poppy isimli kızın geçmişte şarkıcılık ve oyunculuk yapan biri olduğu düşünülürse, bu akıllıca tasarlanmış bir tanıtım ya da reklam çalışması olabilir. 

Geçtiğimiz yıllarda 'Poppy' ve 'Everybody wants be Poppy' isimli TV dizilerinde rol almıştı.

Foto Galeri
İLGİLİ KİŞİLER
Can Sungur kimdir?

Can Sungur

Youtuberlar
Harun Can kimdir?

Harun Can

Youtuberlar
Deep Turkish Web kimdir?

Deep Turkish Web

Youtuberlar
Lele Pons kimdir?

Lele Pons

Youtuberlar
Orkun Işıtmak kimdir?

Orkun Işıtmak

Youtuberlar
Zuhal Okçu kimdir?

Zuhal Okçu

Youtuberlar
Nil Ninat kimdir?

Nil Ninat

Youtuberlar
Duygu Köseoğlu kimdir?

Duygu Köseoğlu

Youtuberlar
Banu Berberoğlu kimdir?

Banu Berberoğlu

Youtuberlar
Ezgi Sert kimdir?

Ezgi Sert

Youtuberlar
Emre Terzioğlu kimdir?

Emre Terzioğlu

Youtuberlar
Selen Gültiken kimdir?

Selen Gültiken

Youtuberlar
Poppy
Poppy
Gerçek Ad Moriah Rose Pereira
Doğum Tarihi (24 yaşında)
ABD, Teennessee
Burç Oğlak
Meslek Şarkıcı, Youtuber
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Bekar
Popülarite #8599 (8771 kişiden)