Sevda Özkaran

1994 İzmir doğumlu Özkaran’ın küçük yaşlarda hayali hep Amerika oldu.  2013 yılında Eflatun Müzik etiketiyle ilk albümünü çıkardı. Okyanus ismini verdiği albümde Sevda Özkaran; Ağlamak Yakışmaz Bana, Aklımda Sen Vardın, Bir İlkbahar Sabahı, Kalbimin Sahibi, Müptela, Pisi Pisi, Okyanus (Yok) isimli şarkıları seslendirmiştir. 

2014 yılında ise Murat Yaprak ile çıkardığı single çalışması Devlerin Aşkı ile müzik dünyasında ismini duyurmuştur. Armoni Müzik etiketiyle çıkan sözleri Aşkın Tuna’ya ait Devlerin Aşkı şarkısı kısa sürede radyo, televizyon ve dijital ortamlarda en çok çalınan şarkılardan biri oldu. Ayrıca Sevda Özkaran, Devlerin Aşkı şarkısını sahne aldığı gece kulübü ve konserlerde seslendirmiştir.

Ve 2015 yılında yine hit olmuş eski bir Yıldız Tilbe şarkısını coverlayan güzel şarkıcı Sevda Özkaran hayranlarının karşısına çıkmıştır. Sevda Özkaran’ın Delikanlım ismini verdiği single çalışması Mayıs 2015 yılında Seyhan Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Ayrıca yine kendi kaleme aldığı kitabı Sevda Kokulu Hikayeleri 2015 yılında raflarda satışa sunmaya hazırlayan başarılı şarkıcı bu kitabının tüm gelirini Kimsesiz Çocuklar Derneği’ne bağışlayacağını da sosyal medya sayfasında belirtmiştir.

Foto Galeri
İLGİLİ KİŞİLER
Ferah Zeydan kimdir?

Ferah Zeydan

Şarkıcılar
Nahide Babashli kimdir?

Nahide Babashli

Şarkıcılar
Nilüfer kimdir?

Nilüfer

Şarkıcılar
Aleyna Dalveren kimdir?

Aleyna Dalveren

Şarkıcılar
Deeperise kimdir?

Deeperise

Şarkıcılar
Faruk K kimdir?

Faruk K

Şarkıcılar
Michelle Heaton kimdir?

Michelle Heaton

Şarkıcılar
Çelik kimdir?

Çelik

Şarkıcılar
Ragga Oktay kimdir?

Ragga Oktay

Şarkıcılar
Seda Tripkolic kimdir?

Seda Tripkolic

Şarkıcılar
Göksel kimdir?

Göksel

Şarkıcılar
Burcu Güneş kimdir?

Burcu Güneş

Şarkıcılar
Sevda Özkaran
Sevda
Doğum Tarihi (25 yaşında)
İzmir
Meslek Şarkıcı
Cinsiyet Kadın
Popülarite #1725 (7416 kişiden)