Sevda Özkaran

1994 İzmir doğumlu Özkaran’ın küçük yaşlarda hayali hep Amerika oldu.  2013 yılında Eflatun Müzik etiketiyle ilk albümünü çıkardı. Okyanus ismini verdiği albümde Sevda Özkaran; Ağlamak Yakışmaz Bana, Aklımda Sen Vardın, Bir İlkbahar Sabahı, Kalbimin Sahibi, Müptela, Pisi Pisi, Okyanus (Yok) isimli şarkıları seslendirmiştir. 

2014 yılında ise Murat Yaprak ile çıkardığı single çalışması Devlerin Aşkı ile müzik dünyasında ismini duyurmuştur. Armoni Müzik etiketiyle çıkan sözleri Aşkın Tuna’ya ait Devlerin Aşkı şarkısı kısa sürede radyo, televizyon ve dijital ortamlarda en çok çalınan şarkılardan biri oldu. Ayrıca Sevda Özkaran, Devlerin Aşkı şarkısını sahne aldığı gece kulübü ve konserlerde seslendirmiştir.

Ve 2015 yılında yine hit olmuş eski bir Yıldız Tilbe şarkısını coverlayan güzel şarkıcı Sevda Özkaran hayranlarının karşısına çıkmıştır. Sevda Özkaran’ın Delikanlım ismini verdiği single çalışması Mayıs 2015 yılında Seyhan Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Ayrıca yine kendi kaleme aldığı kitabı Sevda Kokulu Hikayeleri 2015 yılında raflarda satışa sunmaya hazırlayan başarılı şarkıcı bu kitabının tüm gelirini Kimsesiz Çocuklar Derneği’ne bağışlayacağını da sosyal medya sayfasında belirtmiştir.

Foto Galeri
İLGİLİ KİŞİLER
Yusuf Güney kimdir?

Yusuf Güney

Şarkıcılar
Fettah Can kimdir?

Fettah Can

Şarkıcılar
Xece Herdem kimdir?

Xece Herdem

Şarkıcılar
Ferah Zeydan kimdir?

Ferah Zeydan

Şarkıcılar
Badshah kimdir?

Badshah

Şarkıcılar
Nigar Muharrem kimdir?

Nigar Muharrem

Şarkıcılar
Nazlı Öksüz kimdir?

Nazlı Öksüz

Şarkıcılar
Berkay  Şahin kimdir?

Berkay Şahin

Şarkıcılar
Mazhar Alanson kimdir?

Mazhar Alanson

Şarkıcılar
Bora Duran kimdir?

Bora Duran

Şarkıcılar
Can Kızıltuğ kimdir?

Can Kızıltuğ

Şarkıcılar
Edis kimdir?

Edis

Şarkıcılar
Sevda Özkaran
Sevda
Doğum Tarihi (25 yaşında)
İzmir
Meslek Şarkıcı
Cinsiyet Kadın
Popülarite #1387 (8138 kişiden)